pierwszy krok w nowy rok!


No  i jest, oto on 2016 rok. Lata lecą a ja wciąż taka młoda...ah :) wiadomo że duchem, bo ciałem...o losie! to będzie przełomowy rok! 
Uwaga! oświadczam iż nie rezygnuję z wylewania siebie w tej przestrzeni i będę kontynuowała bloga, ot co, taki nius. Zapowiada się natomiast nowa dziedzina w której mam nadzieję się rozwinąć a przy okazji poświęcić jej cześć swoich postów. Jaka to dziedzina? Ha! nie odkrywajmy wszystkich kart od razu :)

Jak już wspomniałam, młoda duchem ja, w tym roku przechodzę na stronę tych, co zmieniają swój kod na 3 z przodu. Tak. Miałam nadzieje że uda się to jakoś obejść ale los jest nieugięty i dopada nawet tych, co to jeszcze czasem sięgają w sklepach po dowód do portfela. No nic, z tym też będę się zmagać. W końcu szykuje się konkretna zmiana....a no i przygotować trzeba będzie jakąś fetę z tej okazji.

Maszyna do szycia pójdzie ostro w ruch, temu też poświecę zapewne wiele wpisów serii "zrób to sam". Dodatkowo planuje trochę zmian w domu, co mam nadzieję pokazać i czym pragnę zainspirować również was. A co do inspiracji...będzie ich cały stos!

Seria "must have" będzie umieszczana na blogu raz w miesiącu. My kobitki tak mamy, że jak w oko wpadnie to nie ma mocnych. Będę się takimi perełkami dzieliła. Może akurat trafie i w wasze gusta. 

Zapowiada się na rok wielkich zmian, ogromnych wyzwań i jeszcze większych zmagań. Będzie to także rok radości i szczęścia.....no dobra, może nie tylko, ale tej strony będę się trzymać :)
Trochę się rozleniwiłam na urlopie świąteczno-noworocznym ale już obiecuje zakasać rękawy i ułożyć plan działania. Zaczynamy ostro, nie ma co tracić czasu! 

A co czeka was w tym roku, jakie macie plany i marzenia do zrealizowania?
Trzymajcie się mocno i dążcie dzielnie do realizacji! Razem będzie nam łatwiej!


Buziaki!
Ania

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Aniu, mnie również czeka w tym roku ta 3 z przodu... Jakoś damy radę to przeżyć ;) Rozwijaj dzielnie swojego bloga i dawaj innym motywację do działania. Trzymam kciuki za realizację planów i marzeń na 2016 rok. Pozdrawiam Cię mocno. Sylwia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wielkie dzięki za wsparcie ! :)
   pozdrawiam gorąco!

   Usuń
 2. 3 nie takie złe :-) zawsze można zmieniać kod na 4 ale podobno życie zaczyna sie po czterdziestce
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w 2016

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje :] no niby 3 nie takie złe, ale zawsze to jakaś nowa zmiana ;) pozdrawiam!

   Usuń
 3. A co powiesz na 4 z przodu. To dopiero tragedia! Młoda jesteś więc nie narzekaj:-)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-)
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.