daj się porwać wzorom i kolorom!


Mróz trzyma. Pogoda nieporadna, tak jakby jakaś zima była...nastrój przez to równie nietęgi. Zimno. Po prostu zimno a przez to pobudki poranne jakieś takie za kare. Choinkę już z domu ewakuowaliśmy przez okno. Wszystkie ozdoby pochowane. Nie ma co ukrywać, zapragnęłam już wiosny. Bardzo bardzo zapragnęłam koloru. Innego niż biel i czerwień.
Tęsknie za mięta, turkusem, za żółtymi tulipanami, za fioletowymi hiacyntami..Postanowiłam zaaranżować sobie w domu taką małą wiosnę. Ale to nic, przy wnętrzu na które natknęłam się w sieci. Na Pufik Homes wpadłam na wnętrze które idealnie rozwesela i ociepla klimat, który aktualnie jest u nas dość srogi. Wnętrze przepełnione kolorem. Z ogromna ilością przeróżnych wzorów. Świat dziecka dla dzieci i dla dorosłych. Radośnie na każdym kroku. Tak, teraz zdecydowanie poprawił mi się nastrój :)


Czy udało mi się was troszkę rozweselić bądź rozgrzać? Nabraliście chęci na wiosnę?
Wytrzymajmy jeszcze trochę!

Ania

You Might Also Like

16 komentarze

 1. Nie ma jak dawka pozytywnej energii kolorystycznej. Świetne inspiracje. Odrobina wzoru i koloru dobrze zrobi każdemu wnętrzu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach te żółte krzesła! Od razu mi cieplej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. porwałaś mnie !! i jak tu nie wrócić do domu z kwiatkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie! tulipany same wchodzą w ręce ;)

   Usuń
 4. Damy radę! ;-)
  Nie da się nie uśmiechnąć. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne! Zjadam wzrokiem O O
  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawda że pieknie? :) trzeba korzystać bo za oknem biel nad bielami :]

   Usuń
 6. Ja akurat jestem z zimolubnych, ale wiosnę też bardzo lubię. :) Optymistyczne wnętrze! Bardzo mocne te akcenty kolorystyczne, neonowe wręcz i nie wiem, czy bym się na taki krok zdecydowała. Ale na pewno fajnie się ogląda zdjęcia z takich wnętrz. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja sama przemalowałam krzesła w pokoju - w komplecie jadalnianym - jak się poogląda takie inspiracje to aż korci żeby coś w domu zrobić. I podobają mi się krzyżyki i kropki na ścianach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. cudne inspiracje wynalazłaś! uwielbiam kolor w białych lub szarych wnętrzach!

  OdpowiedzUsuń
 9. fajnie to wygląda na tym obrazku :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.