kocham wiosnę!Uwaga, ale nie jestem odporna na kolory i zapachy wiosny. Uprzedzam, że mam stado pięknych kolorowych zdjęć cudownych roślin, zwłaszcza tulipanów, bez których wręcz nie wyobrażam sobie wiosny. Serio. Co jak co ale świeże kwiaty to podstawa!
W zeszłym roku o tej porze też tak miałam, KLIK więc to nie jest nagły napad przejawiający się obsesją na punkcie stosów kwiatów, tylko notoryczna już i przewlekła choroba. Nie panuje nad nią. Inni mają słabość do butów....wydaje się że moja słabość nie jest tak mocno obciążająca budżet :) No to mam dla was kilka(naście) fotek z pięknymi kwiatami. Ja żyje nadzieją że wiosna to już zaraz. Czy też podzielacie mój entuzjazm :)?Rozpoczęłam już wiosenne przygotowania tulipanami, ale to nie wszystko. Podczas porządkowania szafki z rupieciami ogrodowymi odnalazłam cebulki...szafirków, które to bardzo pchały się do rozkwitu. Wsadziłam je więc do ziemi z nadzieją że jak dam im szanse to obdarują mnie swym pięknym wyglądem i zapachem. I co? Z dnia na dzień rosną jak szalone, a przysięgam, drożdży nie dodawałam!


A, no tak, trochę lasu do domu przywlokłam z ostatniego spaceru po lesie. Ciężko było je przemycić, pies w domu łasy na wszelkiego rodzaju patyki to nie taka prosta sprawa ;)

 

  

I nawet storczyk, który kwalifikował się do eksmisji poczuł zew i wypuścił łodyszkę! ah!
To właśnie to, oby więcej słońca!!! ładujmy bateryjki!!


Słonecznych dni!!!

 Ania

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Całe szczęście, że masz słabość do kolorów, bo uwielbiam podpatrywać jak wiosna zakrada się do domów i mieszkań. A tulipany, zwłaszcza w pastelowych kolorach, o tej porze roku kocham najbardziej na świecie! Zwłaszcza te dwie pierwsze kompozycje są prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby ta wiosna przyszła do nas jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja uwielbiam tę Twoją ceglastą ścianę! Tak ociepla to wnętrze :)
  Tulipany, cebulki, jejku - wiosna wiosna niech już przychodzi, bo zwariuję inaczej!

  OdpowiedzUsuń
 4. A jednak jest i u Ciebie wiosna :) Cudne te tulipany, cebulki, łodyżki. Zaraz się zarażę Twoją kwiecistą obsesją ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale Ci pięknie urosły:) cudnie;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.