jak pragnę zdrowia....pastele!


Jak patrze w kalendarz i widzę że to marzec, to mimo chmur i deszczu jakieś promyki słońca dostrzegam. I tak już nie czuje się zimowo, już w sumie od ostatniego kwiatowego ataku na mój dom - KLIK, w zasadzie od pierwszych tulipanów, które mogłam wstawić do wazonu.
Skoro się już tak napaliłam na tę zmianę pory roku, postanowiłam pogrzebać i wyciągnąć .... różowe poszewki na poduszki. Tak. Ci co mnie dobrze znają to doskonale wiedzą że ja i róż...oł noł! Ale dałam się przekonać. Uległam patrząc na te wszystkie inspiracje i postanowiłam się złamać. Akcent dwóch poszewek różowych w salonie nie sprawił że nagle zrobiło się ultra dziewczęco. Stało się natomiast.....pastelowo. A to za sprawą kilku jeszcze innych dodatków, które w mym salonie się znalazły. Miętowe lampiony, żółte tulipany, różowe poszewki....no jak pragnę zdrowia, wiosna! Natchniona postanowiłam zebrać i zestawić owe kolory w inspiracje, dla Was. Z wybranymi przeze mnie dodatkami bądź do domu bądź dla siebie. No to co....inspirujcie się ! :))) Zróbcie sobie w domu PASTELOVE LOVE :))koc - JYSK
sweter - CUBUS
poszewka - H&M
torebka - MANA MANA
obrus - H&M


pudełko - HOME&YOU
wianek - ATAB
jeleń - IKEA
koc - H&M
kosmetyczka - MANA MANAposzewka - H&M
wianek - HOME&YOU
torebka - RESERVED
koc - H&M
pojemnik na jajko - ATAB


Mam dowód na to że to nie są zabobony i moje marzenia na temat wiosny. W niedziele na spacerze trafiłam na bazie i to takie już całkiem spore! Także nie ma żartów, czas odkurzyć trampki z szafy i pogonić kozaki do kartonów! Zaklinamy zimę, wywołujemy wiosnę :)


Wszystkim z Was którzy oddali na mnie głos w konkursie GALA TWÓRCÓW 2015 r. wielkie dzięki!! Na 319 blogów w mojej kategorii nie byłam gdzieś w pierwszej setce, co osobiście uważam za mały, pierwszy sukces. Następnym razem będzie lepiej! :) Będę się lepiej przykładać do swojej blogowej pracy, żeby zyskać wasze zaufanie i abyście chętnie i często mnie czytali.

Buziakiii!!!

Ania

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Mięta :)!, o tak to zdecydowanie moja wielka pastelowa namiętność :D
  Świetne zestawienia, takie energetycznie pozytywne :D
  Fajnego dnia!
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam miętowy kolor. Zakochałam się w miętowej lodówce i żółtej wannie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żółto, słonecznie, wiosennie! :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.